Setny mecz Milika w Napoli. Porażka z Fiorentiną

Piłka nożna
Setny mecz Milika w Napoli. Porażka z Fiorentiną
fot. PAP

Arkadiusz Milik rozegrał setny mecz w barwach Napoli. Na Stadio San Paolo neapolitańczycy przegrali jednak z Fiorentiną 0:2. Na murawie od początku przebywał Milik, a także Piotr Zieliński i Bartłomiej Drągowski.

W sobotę w Neapolu Arkadiusz Milik rozegrał setny mecz w barwach Napoli, w których występuje od 2016 roku. W podstawowym składzie znalazł się także inny Polak, Piotr Zieliński, natomiast w bramce Fiorentiny, z którą rywalizowali neapolitańczycy, stanął Bartłomiej Drągowski. Przed spotkaniem setny występ Milika został uczczony wręczeniem piłkarzowi reprezentacji Polski okazjonalnej koszulki z numerem 100. 

 

Niestety dla Milika, jego koledzy nie pomogli mu uczcić historycznego dnia. Napoli przegrało 0:2, bramki dla Fiorentiny zdobyli Federico Chiesa i Dusan Vlahović. 25-latek rozegrał cały mecz, podobnie jak Drągowski, a Zieliński opuścił murawę w 63 min, gdy zmienił go Hirving Lozano. 

 

Napoli z 12 ostatnich ligowych meczów wygrało tylko jedno i w tabeli Serie A zajmuje trzynaste miejsc. Fiorentina jest na dwunastym miejscu. 

 

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie