Janowicz - Machac. Relacja i wynik na żywo

Jerzy Janowicz wraca do gry! Ostatni mecz rozegrał w listopadzie 2017 roku i musiał skreczować z powodu kontuzji. Po ponad dwóch latach spróbuje odnieść kolejne zwycięstwo. Relacja i wynik na żywo z meczu Jerzy Janowicz - Tomas Machac od 19:15 na Polsatsport.pl.

Polak w listopadzie 2017 roku grał z Michaiłem Kukuszkinem w Bratysławie. Po niezłym pierwszym secie, który zakończył się jego zwycięstwem, przegrał tie-breaka w drugiej partii. Kolejnego seta już nie rozegrał do końca ze względu na kontuzję kolana. Uraz wykluczył go z gry na długi czas, Janowicz przeszedł rehabilitację i w końcu wraca na kort.

Polak zagra w poniedziałek w Challengerze w Rennes za sprawą dzikiej karty przyznanej przez organizatorów. Jego rywalem będzie 19-letni Tomas Machac. Zwycięzca zagra z rozstawionym z numerem "10" Constantem Lestienne'em.

Janowicz na zwycięstwo czeka od 8 listopada. Wtedy wygrał w dwóch setach z Bernardem Tomicem.

Relacja i wynik na żywo z meczu Jerzy Janowicz - Tomas Machac od 19:15 na Polsatsport.pl.