Genialna reakcja gwiazdora Atalanty! Kapitalny gol z niemal połowy boiska (WIDEO)

Mało kto mógł spodziewać się, że Atalanta z łatwością poradzi sobie z Torino. Wisienką na torcie było trafienie Josipa Ilicica z niemal połowy boiska.

Po raz ostatni Atalanta wygrała Stadio Olimpico di Torino w 2011 roku i to jeszcze w rozgrywkach Serie B! W najwyższej klasie rozgrywkowej taka sytuacja miała miejsce w 2007 roku. Kiedyś trzeba jednak powalczyć o przerwanie złej serii.

Losy meczu były praktycznie rozstrzygnięte do przerwy. Do siatki trafili Josip Ilicic, Robin Gosens oraz Duvan Zapata. Najlepsze miało jednak nadejść. Na początku drugiej połowy sędzia Marco Guida odgwizdał rękę Sasy Lukica. Piłka znajdowała się niemal na połowie boiska, a pomysł, jak to wykorzystał znalazł Ilicic. Momentalnie zauważył wysuniętego z bramki Salvatore Sirigu i kapitalnym uderzeniem go przelobował.

Piłkarze Torino widocznie byli tak skonsternowani, że kilkadziesiąt sekund później stracili piątą bramkę. Hat-tricka skompletował Ilicic.

To nie był jednak koniec emocji. Torino kończyło mecz w dziewiątkę i ostatecznie przegrało spotkanie aż 0:7! Boisko przedwcześnie opuścili Armando Izzo oraz Lukic, a dwa gole dołożył Muriel.