Wilczek zadebiutował w Turcji. Ograł legendarny klub

Kamil Wilczek zadebiutował w barwach tureckiego Goztepe w wygranym 2:1 meczu z Besiktasem Stambuł. Polski napastnik, który niedawno trafił nad Bosfor z Broendby Kopenhaga, pojawił się na boisku w 88 minucie.

Kamil Wilczek wystąpił w meczu 19. kolejki tureckiej Super Ligi z Besiktasem Stambuł. Nowy napastnik Goztepe SK pojawił się na murawie w 88 minucie, gdy zastąpił angielskiego napastnika Camerona Jerome’a. Nowy klub Polaka, który do Turcji przeniósł się niedawno z Broendby Kopenhaga, zwyciężył 2:1 po bramkach Halila Akbunara i Celso Borgesa. Trafienie dla Besiktasu zanotował z rzutu karnego Burak Yilmaz.

Na murawie w barwach Goztepe pojawił się także były piłkarz Widzewa Łódź, Stefano Napoleoni, który rozegrał 77 minut.

Goztepe w tabeli Super Ligi zajmuje obecnie ósme miejsce z 29 punktami na koncie. W kolejnym meczu zmierzy się z Denizlisporem, w barwach którego występują Polacy: Radosław Murawski i Adam Stachowiak.