Fonfara wznawia karierę! "Są takie propozycje i przeciwnicy, którym się nie odmawia"

Sporty walki

Andrzej Fonfara (30-5, 18 KO) długo nie wytrzymał na sportowej emeryturze. 32-latek ogłosił, że wraca na ring. - Są takie propozycje i tacy przeciwnicy, którym się nie odmawia - powiedział.

Fonfara ogłosił koniec kariery w lutym 2019 roku. - Kończę jako spełniony sportowiec i człowiek! Nie ma już tego zapału, a przede wszystkim motywacji i tej adrenaliny, która dawała chęci wyjścia do ringu i rywalizacji - tłumaczył taką decyzję.

 

Minął niespełna rok i wszystko się zmieniło. - Są takie propozycje i tacy przeciwnicy, którym się nie odmawia. Podjąłem kolejne pięściarskie wyzwanie, w które wiem, że włożę sto procent serca - powiedział w rozmowie z legia.com.

 

Na razie nie wiadomo, kto będzie rywalem byłego mistrza świata IBO w wadze półciężkiej. Szczegóły mają zostać ogłoszone w najbliższych dniach.

 

Fonfara ostatnią walkę stoczył 16 czerwca 2018 roku w Warszawie, wygrywając z Ismajiłem Siłłachem (27-6, 21 KO) przez TKO. Kolejny pojedynek, tym razem z Edwinem Rodriguezem (31-2, 20 KO), miał się odbyć w marcu 2019 roku, jednak "Polski Książę" niespodziewanie zakończył karierę.

 

W załączonym materiale skrót ostatniej walki Andrzeja Fonfary.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie