To się nazywa wsparcie! Gwiazdy polskiego MMA dopingują Cieślaka

Sporty walki

Joanna Jędrzejczyk, Szymon Kołecki czy Albert Odzimkowski – polscy zawodnicy MMA wysyłają słowa wsparcia dla Michała Cieślaka, który 31 stycznia powalczy o pas mistrza świata federacji WBC w wadze junior ciężkiej. Czy taki doping poniesie Polaka do zwycięstwa?

W piątek 31 stycznia Michał Cieślak zmierzy się w walce z Ilungą Makabu o pas mistrza świata federacji WBC w wadze junior ciężkiej. Dla naszego pięściarza będzie to wielka szansa na zapisanie się na kartach polskiego i światowego boksu. Z tej okazji słowa wsparcia postanowili wysłać mu zawodnicy MMA, którzy będą trzymać kciuki za zawodnika z Radomia: Joanna Jędrzejczyk, Szymon Kołecki czy Albert Odzimkowski.

 

- Kokodżambo i do przodu - powiedział Kołecki, który na KSW 52 wygrał z Damianem Janikowskim. - Pokaż to, co wypracowałeś, pokaż, że jesteś mocny, pokaż, że jesteś nieprzypadkowym pretendentem i przywieź pas do Polski - dodał dwukrotny medalista igrzysk olimpijskich.

 

- Wysyłam moc pozdrowień i energii z Florydy do Demokratycznej Republiki Konga, gdzie Michał Cieślak powalczy o tytuł mistrza świata. Jedziesz mój drogi, masz polskie waleczne serce, idź po to - powiedziała natomiast zawodniczka UFC Joanna Jędrzejczyk.

 

Transmisja gali z walką Cieślak - Makabu w systemie PPV.

 

 

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie