90,48% skuteczności w ataku! Niemal perfekcyjny set siatkarzy Jastrzębskiego Węgla (WIDEO)

W meczu 18. kolejki PlusLigi przeciwko MKS Ślepsk Malow Suwałki siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrali niemal perfekcyjnego seta. W pierwszej odsłonie podopieczni trenera Slobodana Kovacia osiągnęli ponad 90% skuteczności w ataku!

Pierwsza partia zakończyła się porażką gospodarzy 16:25, a na szczególną uwagę zasługują statystyki jastrzębian z tej części meczu. Goście skończyli 19 z 21 ataków w tej partii, co oznacza 90,48% skuteczności; popełnili przy tym tylko jeden błąd. 100 procentową skuteczność zanotowali w tej partii: Dawid Konarski (5/5), Julien Lyneel (5/5) oraz Lukas Kampa (1/1) i Graham Vigrass (1/1); 83% skuteczność zanotował natomiast Tomasz Fornal (5/6), a 66% Jurij Gladyr (2/3).

Siatkarze MKS Ślepsk Malow Suwałki przegrali po interesującym starciu z Jastrzębskim Węglem 1:3 (16:25, 25:20, 17:25, 18:25).

Najlepsze ataki drużyny Jastrzębskiego Węgla z tego seta w załączonym materiale wideo.