Gala tygodnika "Piłka Nożna". Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Gala tygodnika "Piłka Nożna". Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. CyfraSport

W niedzielny wieczór 2 lutego poznamy najlepszego polskiego piłkarza 2019 roku na gali tygodnika "Piłka nożna". Nominowani to Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny. Transmisja gali, która odbędzie się w warszawskim hotelu Hilton, o 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Najlepszy polski piłkarz roku wybierany jest przez dziennikarzy "Piłki Nożnej" od 1973 roku. W 2018 roku na triumf zasłużył zdaniem żurnalistów Łukasz Fabiański. Tym razem bramkarza West Hamu nie ma w ogóle wśród nominowanych, a zawodnik 2019 roku zostanie wybrany z trójki Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny.

 

Wszyscy trzej to nie tylko reprezentanci Polski, ale również przyjaciele w życiu prywatnym. Ci, którzy na zgrupowaniu dzielą stolik, na co dzień są jednak od siebie oddaleni o tysiące kilometrów. Lewandowski gra w Bayernie Monachium, a w 2019 roku bił kolejne rekordy w europejskim futbolu. To on jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, choć Krychowiak i Szczęsny również mają za sobą dobre 12 miesięcy. Ten pierwszy odbudował formę w Lokomotiwie Moskwa, a ten drugi jest filarem defensywy Juventusu Turyn.

 

Wieczorem 2 lutego 2020 roku poznamy zwycięzców w ośmiu kategoriach przygotowanych przez dziennikarzy "Piłki Nożnej". O prestiżową nagrodę w kategorii Trener Roku powalczą Czesław Michniewicz, Jerzy Brzęczek oraz Waldemar Fornalik. Wszyscy trzej są szkoleniowcami zespołów nominowanych do nagrody dla Drużyny Roku. Z dużym zaciekawieniem będziemy również przyglądać się ogłoszeniu wyniku w kategorii Odkrycie Roku. Poza tym poznamy między innymi Piłkarkę Roku, Ligowca Roku czy Pierwszoligowca Roku.

 

Transmisja gali tygodnika "Piłka Nożna" w niedzielę 2 lutego 2020 roku o 20:00 w Polsacie Sport. Galę poprowadzą Marcin Feddek i Aleksandra Szutenberg.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze