Babilon MMA 12: Będzie rewanż Pawlaka z Błeszyńskim? Zawodnicy nie mają wątpliwości

Sporty walki

W walce wieczoru gali Babilon MMA 12 Paweł Pawlak (15-4-1, 8 KO, 3 SUB) zremisował z Adrianem Błeszyńskim (9-3-1, 7 KO, 1 SUB) Arbitrzy tego pojedynku podjęli niejednogłośną decyzję i żaden z zawodników nie zdobył przewagi punktowej. Tuż po walce bohaterowie mistrzowskiego starcia zapowiedzieli rewanż.

Pawlak lepiej zaczął ten pojedynek. W pierwszych minutach mocno docisnął rywala i zmusił go do głębokiej defensywy. Błeszyński jednak przetrwał serię ciosów, która pozbawiła atakującego dużo sił. Z każdą następną rundą "Ares" wracał do gry, podczas gdy "Plastinho" robił się coraz wolniejszy i ociężały. Sam zawodnik nie krył tego po walce.

- Wydaje mi się, że pierwsze trzy rundy wygrałem. W pierwszej miałem absolutną dominację, w kolejnych dwóch obalałem. Dwie ostatnie należały do Adriana, chociaż wydawało mi się, że też coś tam zrobiłem. Przewalczyłem tą walkę na charakterze. Zostawiłem dużo serca, co mogło się podobać kibicom - powiedział.

Chwilę później w trakcie wywiadu zawodnik zwrócił się bezpośrednio do Błeszyńskiego.

- To co Adrian myślę, że rewanż? - dodał "Plastinho"

- Oczywiście, że tak. Jednak chciałbym, żeby druga walka odbyła się bliżej mnie. Przyszłoby trzy razy więcej kibiców, którym skradliśmy serce. Liczę na rewanż i jestem przekonany, że w kolejny pojedynek miałby podobny przebieg, pełen grzmotów i poświęcenia - podsumował "Ares".

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Puncher Extra Time 31.10

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie