Gwiazda ligi włoskiej przeniesie się do Japonii?

Siatkówka
Gwiazda ligi włoskiej przeniesie się do Japonii?
fot. CyfraSport

Allianz Milano może już niebawem stracić swoją gwiazdę - Nimira Abdel-Aziza. Według informacji włoskiego dziannikarza Gian Luki Passiniego holenderski siatkarz przeniesie się do jednego z japońskich klubów w przyszłym sezonie.

Abdel-Aziz, który występuje na pozycji atakującego jest niekwestionowaną gwiazdą SuperLega. Zawodnik klubu z Mediolanu zdobył 416 punktów w 17 spotkaniach tego sezonu. Allianz w tym momencie zajmuje piątą lokatę w tabeli, tuż za plecami czwórki, która w tym sezonie ma walczyć o ligowy triumf.

 

Holenderski atakujący ma według Pasiniego grać w Mediolanie tylko do końca obecnej kampanii. Później Abdel-Aziz przeniesie się do jednego z japońskich klubów, który miał zaoferować mu lukratywny kontrakt. Za transfer do Kraju Kwitnącej Wiśni ma odpowiadać nowy agent Nimira, z którym siatkarz związał się w ostatnich tygodniach.

 

Japonia jest w ostatnich latach popularnym siatkarskim kierunkiem. Wybrał go między innymi Michał Kubiak, który jest zawodnikiem Panasonic Panthers. Reprezentant Polski może jednak w najbliższym czasie powędrować w przeciwnym kierunku niż Abdel-Aziz, bowiem w mediach pojawiają się informacje na temat zainteresowania Modeny jego usługami.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze