PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Będzie to starcie drużyn, które mają problemy z ustabilizowaniem formy i wykorzystaniem własnego potencjału. Jeśli nie uda się szybko Cerradowi Czarnym i Asseco Resovii znaleźć lekarstwa na te bolączki, obu może zabraknąć w fazie play-off. Ich poprzedni bój w PlusLidze 3:1 wygrali siatkarze Resovii. Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport.

Poniedziałkowy mecz będzie miał bardzo ważny wpływ dla układu tabeli. Radomianie aktualnie zajmują przedostatnią lokatę w PlusLidze. Podopieczni Roberta Prygla ponieśli w ostatnim czasie trzy ligowe porażki z rzędu. Zwłaszcza przegrane z ostatnimi wówczas ekipami ligi (Visłą Bydgoszcz 2:3 i MKS-em Będzin 1:3), mocno skomplikowały sytuację Czarnych. Zespół prowadzony przez trenera Prygla bardzo potrzebuje zwycięstwa. Sytuacja rzeszowian wygląda jednak podobnie.

 

Asseco Resovia w ostatnich trzech występach również poniosła trzy porażki. Pod okiem Piotra Gruszki Resovia odniosła zaledwie sześć zwycięstw i poniosła aż jedenaście porażek, w wyniku czego po siedemnastu seriach gier plasowała się na bardzo odległej trzynastej pozycji w tabeli. Przegrane z dwoma drużynami ze środka stawki (0:3 z Cuprum Lubin i 1:3 z GKS Katowice) przelały czarę goryczy i ostatecznie Gruszka pożegnał się z funkcją trenera, a jego miejsce zajął Wojciech Serafin.

 

Dotychczasowy asystent Gruszki, który objął stanowisko pierwszego trenera, nie zaliczył udanego debiutu. "Reska" pod wodzą Serafina przegrała w Bydgoszczy po tie-breaku z ostatnią w lidze Visłą. Jakim wynikiem zakończy się mecz w Radomiu? Która drużyna w końcu się przełamie? Odpowiedź już niebawem.

 

Transmisja meczu Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport. Początek od godziny 20:30.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie