Pudzianowski: Mój rywal na KSW 53 to wielki chłop moich gabarytów

Sporty walki
Pudzianowski: Mój rywal na KSW 53 to wielki chłop moich gabarytów
Fot. PAP

21 marca Mariusz Pudzianowski będzie bohaterem walki wieczoru na gali KSW 53 w Łodzi. "Pudzian" wie już, z kim powalczy w Atlas Arenie, choć ogłoszenie przeciwnika pozostawia szefom Federacji KSW.

- Ja już mniej więcej wiem, kto będzie moim przeciwnikiem, ale nie moją rolą jest ogłaszanie tej informacji. Niebawem szefowie KSW ogłoszą, kto będzie moim przeciwnikiem, a ja tylko podpowiem, że będzie to duży, wielki chłop moich gabarytów. A kto? Musicie poczekać i być cierpliwi - ocenił Mariusz Pudzianowski w nagraniu, które opublikował na swoim kanale na Youtube.com.

Choś 7 lutego Pudzianowski skończył 43 lata, na razie nie zamierza kończyć kariery zawodnika MMA.

 

- Na pewno dostarczę wam jeszcze sporo emocji. Tak jak za czasów "żelastwa". Wtedy było bardziej pewne, że "Pudzian" wcchodzi i wygrywa. Można było stawiać na 95%, że Pudzian wygrywa. A tutaj jest czasem mały dreszczyk emocji. Sam czasami nie wiem, jak to się wszystko potoczy. Nie da się być w dwóch przeciwstawnych sportach aż takim orłem. Wiadomo, że MMA a podnoszenie ciężarów to zupełnie inne dziedziny sportu - dodał.

 

Obecny rekord "Pudziana" w MMA to 13 wygranych i 7 porażek. W ostatniej walce Pudzianowski pokonał przez techniczny nokaut Erko Juna.

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie