Puchar Włoch: Inter - Napoli. Relacja i wynik na żywo

W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Włoch Inter podejmie Napoli. Gospodarze są obecnie na fali wznoszącej po efektownym zwycięstwie w derbach Mediolanu. Z kolei drużyna Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego wciąż nie potrafi dojść do odpowiedniej formy. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Nastroje w obozie Interu są wyśmienite. Piłkarze Antonio Conte znaleźli się na pozycji lidera, po tym, jak w derbach Mediolanu pokonali AC Milan 4:2. Do przerwy przegrywali 2:0, ale po przerwie odmieniona drużyna wbiła odwiecznym rywalom cztery gole. Ostatni raz Nerazzurri przegrali ligowy mecz 6 października w spotkaniu z Juventusem (1:2), dlatego w meczu z Napoli będą zdecydowanymi faworytami.

W drużynie przyjezdnych nastroje są zgoła odmiennie. Napoli zaliczyło poważną wpadkę, przegrywając przed własną publicznością z Lecce 2:3. Wcześniej wydawało się, że piłkarze Gennaro Gatusso wracają na właściwe tory, notując trzy zwycięstwa z rzędu. Kibice ponownie przekonali się, że forma ich ulubieńców jest zmienna.

Po raz ostatni zespoły mierzyły się na początku stycznia. W spotkaniu Serie A Inter zwyciężył w Neapolu 3:1, co tylko umacnia ich pozycje przed półfinałem Pucharu Włoch. Co prawda jest to dwumecz, ale wszystkie argumenty przemawiają za Antonio Conto, dlatego ekipie Zielińskiego i Milika będzie bardzo ciężko o korzystny rezultat.

Relacja i wynik na żywo z meczu Inter - Napoli od godziny 20:45 na Polsatsport.pl.