PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin. Transmisja w Polsacie Sport
fot.

Pogrążona w kryzysie Asseco Resovia Rzeszów zmierzy się z MKS Będzin w meczu 19. kolejki PlusLigi. Będzie to starcie ekip walczących o utrzymanie. Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

Dla tych, którzy nie śledzą PlusLigi na bieżąco może wydawać się niewiarygodne, że Asseco Resovia nie walczy o medale, a zaledwie o utrzymanie. To z pewnością jeden z najgorszych sezonów w historii klubów z Podkarpacia.

 

Rzeszowski zespół przegrał aż 13 z 19 dotychczasowych spotkań i plasuje się na 12. miejscu w tabeli rozgrywek. Ten niekorzystny bilans skłonił włodarzy klubu do zmian. Najpierw pracę stracił trener Piotr Gruszka, a teraz nastąpiła roszada również na stanowisku prezesa.

 

Starcie z MKS Będzin będzie pierwszym, w którym zespół poprowadzi włoski szkoleniowiec Emanuele Zanini. To bardzo ważny mecz dla obu ekip. W przypadku zwycięstwa za trzy punkty każda z nich ma szansę znacząco zbliżyć się do miejsca w fazie play-off.

 

Siatkarze Jakuba Bednaruka wygrali w ostatniej kolejce arcyważny mecz 3:1 z BKS Visłą Bydgoszcz. Zwycięstwo pozwoliło im na nieco spokojniejszą grę, bowiem zwiększyli dystans do ostatniej ekipy w tabeli do ośmiu punktów.

 

W pierwszej rundzie lepsi okazali się rzeszowianie wygrywając po tie-breaku. Czy mecz z MKS Będzin okaże się dla nich przełamaniem fatalnej passy czterech z rzędu porażek?

 

Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin od godziny 20:30 w Polsacie Sport. Komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze