UFC w Rio Rancho: Szalona reakcja Jonesa na nokaut Błachowicza (WIDEO)

Sporty walki

Jan Błachowicz (26-8, 7 KO, 9 SUB) nie pozostawił wątpliwości, że należy mu się walka o pas mistrzowski UFC! Polak znokautował Coreya Andersona (13-5, 5 KO) w pierwszej rundzie na gali w Rio Rancho i rzucił wyzwanie obecnemu na hali Jonowi Jonesowi (26-1-1 NC, 10 KO, 6 SUB). Amerykanin długo oklaskiwał nokaut na stojąco i przyjął wyzwanie polskiego wojownika.

Jones swój ostatni pojedynek stoczył przed tygodniem, wygrywając jednogłośnie na punkty z Dominickiem Reyesem w walce wieczoru UFC 247. Amerykanin to jedna z największych gwiazd organizacji, która długo nie była chętna zestawić go z Błachowiczem. Wydaje się, że teraz nie może postąpić inaczej.

 

"Bones" był gościem specjalnym gali w Rio Rancho i czekał na zwycięzcę main eventu, który miał potencjalnie zostać jego następnym celem. Zaczepki Błachowicza w mediach społecznościowych nie robiły wrażenia na Amerykaninie, ale po takim rozstrzygnięciu walki wieczoru musiał przyjąć wyzwanie.

 

- Obiecałeś mi to! Jesteś następny! - wskazał na mistrza polski wojownik sekundy po posłaniu Andersona na deski.

 

Jones zareagował na nokaut w wyjątkowy sposób! Tuż po zabójczej akcji Polaka wstał i szalał, wiwatując i nawołując trybuny do oklaskiwania zwycięzcy.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze