LM piłkarzy ręcznych: Dwóch graczy PGE VIVE w siódemce kolejki

Piłka ręczna
LM piłkarzy ręcznych: Dwóch graczy PGE VIVE w siódemce kolejki
fot. Cyfrasport

Bramkarz PGE VIVE Andreas Wolff i rozgrywający kieleckiej drużyny Alex Dujshebaev znaleźli się w najlepszej siódemce 12. kolejki Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Dla Niemca jest to już czwarte wyróżnienie w sezonie, a dla Hiszpana drugie.

Wolff i Alex Dujshebaev należeli do najlepszych zawodników w zwycięskim meczu z FC Porto Sofarma. Niemiecki szczypiornista miał w tym spotkaniu 38 proc. skutecznych interwencji, broniąc 15 z 40 rzutów rywali. Dla bramkarza mistrzów Polski to już czwarte wyróżnienie w tym sezonie. Wcześniej Wolff znalazł się w najlepszej siódemce pierwszej, ósmej i dziesiątej kolejki Ligi Mistrzów.

Starszy syn trenera VIVE był najskuteczniejszym graczem polskiego zespołu w starciu z mistrzem Portugalii, rzucając siedem bramek. To jego drugie wyróżnienie w tym sezonie Ligi Mistrzów. Trafił on także do najlepszej siódemki szóstej kolejki. Ogółem zawodnicy PGE VIVE wyróżniani byli już siedem razy, bo do najlepszej siódemki ósmej kolejki trafił też chorwacki rozgrywający Igor Karacic.

PAP, WŁ
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie