Transferowe domino we Włoszech? Wszystko może zacząć się od Bruno

Siatkówka
Transferowe domino we Włoszech? Wszystko może zacząć się od Bruno
fot. Polsat Sport

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że Bruno Rezende ma opuścić Cucine Lube Civitanova. Jego miejsce miałby zająć rozgrywający Sir Sicoma Monini Perugia Luciano De Cecco. Czy roszada dojdzie do skutku? Włoskie media donoszą, że decyzja zostanie podjęta po rozstrzygnięciu rywalizacji o Puchar Włoch, czyli do końca tygodnia. Ewentualny transfer może wywołać efekt domina wśród rozgrywających w lidze włoskiej.

Za niespełna tydzień poznamy zwycięzcę rywalizacji o Puchar Włoch. Nie będzie to jednak rozwiązanie jedynej zagadki. Jak informują włoskie media po zakończeniu rozgrywek ma również wyjaśnić się sytuacja Bruno. Brazylijczyk jest ponoć bliski odejścia z klubu.

 

Władze Cucine Lube są przygotowane na taką ewentualność, dlatego złożyły ofertę rozgrywającemu największego ligowego rywala z Perugii. Prezes Gino Sirci poinformował jednak, że nie zamierza pozbywać się Luciano De Cecco.

 

Jeśli wicemistrzowi Włoch nie uda się zatrzymać De Cecco nie jest wykluczone, że postara się sięgnąć po Brazylijczyka. Byłaby to z pewnością bardzo ciekawa wymiana na szczycie rozgrywek w Italii.

 

W gronie zainteresowań Perugii znaleźli się również Dragan Travica i Michele Baranowicz.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze