Mecz siatkarzy ZAKSY z mistrzem Rosji bez udziału kibiców!

Siatkówka
Mecz siatkarzy ZAKSY z mistrzem Rosji bez udziału kibiców!
fot. Cyfrasport

Mecz Ligi Mistrzów Grupa Azoty ZAKSA – Kuzbass Kemerovo zostanie rozegrany bez udziału kibiców – poinformował klub z Kędzierzyna-Koźla. Decyzję taką podjęto w związku z profilaktyką przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa, uwzględniając zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego oraz decyzje Wojewodów Śląskiego i Opolskiego dotyczące organizacji imprez masowych.

Spotkanie rewanżowe ćwierćfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz Kuzbassem Kemerovo, zaplanowane na środę 11 marca na godzinę 18.00, zostanie rozegrane w wyznaczonym terminie. Został on zatwierdzony przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) i na chwilę obecną nie ma przeciwwskazań do rozegrania spotkania zgodnie z wyznaczonym terminarzem.

 

Siatkarz ZAKSY: Jest duże ryzyko, że zagramy bez publiczności

 

W związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz decyzjami Wojewodów Śląskiego i Opolskiego, dotyczącymi organizacji imprez masowych w pomieszczeniach zamkniętych, wynikającymi z sytuacji epidemiologicznej związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, mecz zostanie rozegrany bez udziału kibiców oraz przedstawicieli mediów. Za zgodą CEV spotkanie odbędzie się nie jak wcześniej planowano w Gliwicach, ale w HWS "Azoty".

 

- Jest nam niezmiernie przykro, że nie możemy wystąpić przed własną publicznością i kibice naszej drużyny nie zobaczą osobiście rywalizacji na najwyższym sportowym poziomie. Decyzja jest podyktowana kwestiami bezpieczeństwa - zdrowie jest najważniejsze. Zapraszamy wszystkich do kibicowania przed telewizorami – skomentował zaistniałą sytuację prezes ZAKSA S.A. Sebastian Świderski.

 

Zwrot zakupionych biletów na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Kuzbass Kemerowo odbywać się będzie poprzez platformę eventim.pl. Szczegóły na stronie zaksa.pl.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

RM, zaksa.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie