Liga Mistrzów: Komplet skrótów meczów 1/8 finału (WIDEO)

Przed nami seria meczów rewanżowych Ligi Mistrzów. Najciekawiej zapowiada się rywalizacja SSC Napoli - FC Barcelona. W pierwszym starciu padł bowiem remis 1:1. Zapraszamy na komplet skrótów pierwszych spotkań par 1/8 finału rozgrywek.

Wydawać się może, że najbliżej gry w ćwierćfinale są ekipy Atalanty Bergamo i Bayernu Monachium. Czwarta ekipa Serie A wygrała aż 4:1 z Valencią, a Robert Lewandowski i jego koledzy na wyjeździe pokonali 3:0 Chelsea. Polak zapisał się na liście strzelców w 76. minucie spotkania.

ZOBACZ: Koronawirus sparaliżuje Ligę Mistrzów? UEFA rozważa przerwę w rozgrywkach

Piłkarze Realu Madryt mają czego żałować. Na Santiago Bernabeu prowadzili z Manchesterem City 1:0 po bramce Isco, lecz w końcówce nie wytrzymali naporu ekipy Pepa Guardioli i przegrali 1:2. W lepszej sytuacji przed rewanżem jest za to Borussia Dortmund. Zespół Łukasza Piszczka pokonał na własnym stadionie PSG 2:1.

ZOBACZ: Timo Werner. Snajper, który robi bałagan w gościach

Największym zaskoczeniem było to, że Olympique Lyon pokonał 1:0 Juventus.

Wyniki pierwszych meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów:

Borussia Dortmund - PSG 2:1 (0:0)
Bramki: Haaland 69', 77' - Neymar 75'

Real Madryt - Manchester City 1:2 (0:0)
Bramki: Isco 60' - Gabriel Jesus 78', De Bruyne 83' (k)

Atalanta BC - Valencia CF 4:1 (2:0)
Bramki: Hateboer 16', 63', Ilicić 42', Freuler 57' - Czeryszew 66'

Atletico Madryt – Liverpool FC 1:0 (1:0)

Bramki: Griezmann 57' - Mertens 30'

Komplet skrótów meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów w załączonych materiałach wideo.

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.