Totolotek Puchar Polski: GKS Tychy – Cracovia. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Totolotek Puchar Polski: GKS Tychy – Cracovia. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
W 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski GKS Tychy wygrał z ŁKS-em Łódź 2:0

Przyszedł czas na ćwierćfinałowe mecze Pucharu Polski. W Tychach, po 45 latach przerwy, GKS podejmie Cracovię. Nie tylko z tego powodu będzie to dla gospodarzy wyjątkowe spotkanie. Po raz pierwszy od 40 lat zagrają w ćwierćfinale PP i nigdy nie grali wyżej. Czy uda im się we wtorkowym meczu sprawić niespodziankę? Transmisja meczu GKS Tychy - Cracovia na Polsat Sport.

Oba zespoły przystąpią do wtorkowego starcia w bardzo złych nastrojach.

 

Piłkarze z Górnego Śląska w ostatnim ligowym meczu zaliczyli bolesną porażkę z Chrobrym Głogów 1-5. Następstwem niepowodzenia było zwolnienie pierwszego szkoleniowca. Ryszard Tarasiewicz opuścił klub, a jego miejsce tymczasowo zajął Ryszard Komornicki.

 

- To nie jest dla mnie łatwa sytuacja. Zmienił się mój rytm dnia, muszę się zająć drużyną, przygotować treningi. Zwrócimy przed meczem z Cracovią uwagę na dobrą organizację gry w obronie. Zdaję sobie sprawę z tego, że to bardzo krótki czas, żeby wiele rzeczy poprawić. Stąd rewolucji w sposobie gry i składzie nie można oczekiwać. Będziemy się starali bardziej bezpośrednio grać do przodu, nie utrzymywać się tylko przy piłce. Jest teraz trochę więcej stresu, ostatnie dwie noce nie spałem najlepiej. To dla mnie wyzwanie, odpowiedzialność, ale co miałem robić, chcę pomóc klubowi - powiedział Komornicki.

 

Totolotek Puchar Polski: Plan transmisji ćwierćfinałów - 10 i 11 marca

 

Prócz Tarasiewicza w składzie gospodarzy zabraknie Marcina Kowalczyka, z którym rozwiązano kontrakt.

 

Z kolei podopieczni Michała Probierza zaliczyli czwartą porażkę z rzędu. W ostatniej kolejce ulegli Górnikowi Zabrze. Skutki tego są takie, że ekipa z Miasta Królów znajduje się obecnie na trzeciej pozycji w ligowej klasyfikacji. Do pierwszej Legii Warszawa Cracovia traci dziewięć punktów.

 

Transmisja meczu GKS Tychy - Cracovia od godziny 17:40 na Polsat Sport.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze