Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Kuzbass Kemerowo. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się Kuzbassem Kemerowo w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów siatkarzy. W pierwszym spotkaniu kędzierzynianie wygrali 3:2 i przed rewanżem u siebie są w lepszej sytuacji. Relacja i wynik na żywo z meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Kuzbass Kemerowo od 18:00.

Rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe siatkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz Kuzbassem Kemerovo zostanie rozegrane w wyznaczonym terminie. W związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Wojewodów Śląskiego i Opolskiego, wynikającymi z sytuacji epidemiologicznej związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, mecz zostanie jednak rozegrany bez udziału kibiców oraz przedstawicieli mediów.

 

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus w świecie sportu. Śledź najnowsze informacje

 

- Jest nam niezmiernie przykro, że nie możemy wystąpić przed własną publicznością i kibice naszej drużyny nie zobaczą osobiście rywalizacji na najwyższym sportowym poziomie. Decyzja jest podyktowana kwestiami bezpieczeństwa – zdrowie jest najważniejsze. Zapraszamy wszystkich do kibicowania przed telewizorami – komentuje zaistniałą sytuację prezes ZAKSY Sebastian Świderski.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie