Prezes Górnika wydał odezwę do kibiców

Piłka nożna
Prezes Górnika wydał odezwę do kibiców
fot. Cyfrasport

Wiemy, że dziś sport nie jest najważniejszą sprawą w otaczającym nas świecie. Mimo to, jesteśmy dziś niewielkim fragmentem większej całości - przekazał kibicom Górnika Zabrze prezes Dariusz Czernik.

W związku z pandemią koronawirusa zawieszone zostały ligowe rozgrywki piłkarskie w niemal całej Europie. Także PKO BP Ekstraklasę czeka przymusowa przerwa - nikt nie wie jak długa. Zatrzymanie ligowej machiny niesie ze sobą wiele problemów. Cierpią kluby, zawodnicy, a także kibice. Do tych ostatnich odezwę wygłosił prezes zarządu Górnika Zabrze Dariusz Czernik.
 
- Wiemy, że dziś sport nie jest najważniejszą sprawą w otaczającym nas świecie, ale też mamy świadomość, że jesteście zainteresowani tym, co dzieje się w Górniku. Przecież dziś odliczalibyśmy godziny przed meczem z Lechią Gdańsk, pewnie niebawem ruszyłaby sprzedaż biletów na „klasyk” z Legią Warszawa, czekalibyśmy na zlot gwiazd Górnika w związku z 50. rocznicą gry w finale Pucharu Zdobywców Pucharów... - napisał w opublikowanym na stronie gornikzabrze.pl oświadczeniu prezes Górnika.

Dramat piłkarza Górnika. Czeka go długa przerwa

- Tymczasem piłkarze wciąż nie trenują na stadionie, dzieje się tak w niemal całej Europie. Co nie znaczy, że nic nie robią. Na ile to możliwe, wykonują pewne ćwiczenia w domach, sporo czasu zajmuje też analiza wideo. I czekają na sygnał, że będą mogli wrócić do normalnych zajęć. Nie jest czynny Sklep Kibica, ale zachęcamy do robienia zakupów w sieci. To dziś jedna z niewielu form wspierania klubu. Jesteśmy aktywni w wirtualnym świecie, dlatego zapraszamy do odwiedzania naszej strony, czy mediów społecznościowych - stwierdził Czernik.
 
Szef zabrzańskiego klubu zapowiedział także, że Górnik wyjdzie na przeciw oczekiwaniom kibiców i przygotuje dla nich specjalne atrakcje na czas napiętej sytuacji epidemiologicznej, która panuje w całym kraju. - Już niebawem zaproponujemy Wam kilka rodzajów aktywności, zaczniemy, póki co wirtualnie, świętować 50. rocznicę meczów z Romą i finału z Manchesterem City. Pojawią się specjalnie przygotowane na ten czas produkty. Koszulki, szaliki… Wszystko z myślą o naszych kibicach. Co poza tym? Kończy się proces licencyjny na nowy sezon, więc pracy nie brakuje. Trwa też internetowa dyskusja między wszystkimi klubami ligi, jak poradzić sobie w tym trudnym czasie. O wszystkich ustaleniach będziemy Was na bieżąco informować - zakończył prezes.
seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze