Nowa akcja Lechii. Bilety w zamian za pomoc

Piłka nożna
Nowa akcja Lechii. Bilety w zamian za pomoc
fot. CyfraSport
Nowa akcja Lechii Gdańsk. Bilety w zamian za pomoc

W związku z epidemią koronawirusa i trudną sytuacją finansową Lechia Gdańsk przygotowała specjalną akcję dla swoich kibiców. W ramach #ZapełniamyStadion klub oferuje darmowe wejściówki w zamian za wsparcie.

W ramach wsparcia akcji #ZapełniamyStadion każdy kibic Lechii Gdańsk będzie mógł kupić dowolną liczbę wirtualnych miejsc na Stadionie Energa. W ten sposób wesprze swój klub, otrzymując w zamian vouchery, które będzie można wymienić na bilety, gdy do gry wrócą rozgrywki PKO BP Ekstraklasy.

 

 

Cena każdego wirtualnego biletu to 10 zł. Po zakupie każdego, kibice otrzymają kod ze stuprocentową zniżką na zakup prawdziwego biletu na dowolnie wybrany mecz w tym sezonie lub sezonie 2020/21. Jak informuje klub, pierwsze tysiąc miejsc już zostało sprzedane.

 

– Wiemy, że społeczność gdańskich kibiców jest naszą niezwykłą siłą i dwunastym zawodnikiem. W tym momencie potrzebujemy Was i Waszego wsparcia jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, dlatego liczymy, że zapełnicie Energa Stadion w komplecie. Mamy dla Was 40 000 wirtualnych biletów i wierzymy, że wszystkie trafią w Wasze ręce – możemy przeczytać na stronie internetowej Lechii.

 

Zobacz: Peszko: Nie wyobrażam sobie grania w lipcu

 

Od wielu miesięcy klub znad morza zmaga się z problemami finansowymi, nie płacąc na czas swoim zawodnikom. Niedawno umowę z Lechią w związku z brakiem uregulowania wynagrodzenia rozwiązał były reprezentant Polski Rafał Wolski.

 

Lechia zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie