Tańczący z psami? Zieliński zaprezentował nietypowy trening (WIDEO)

Piłka nożna
Tańczący z psami? Zieliński zaprezentował nietypowy trening (WIDEO)
fot. PAP

W dobie trwającej kwarantanny większość sportowców decyduje się na przeprowadzanie treningów w domowym zaciszu. Nie inaczej zrobił Piotr Zieliński, który przed swoim domem prowadził zażartą walkę o piłkę z własnym psem, a wideo z tego niecodziennego meczu opublikowało na swoim profilu twitterowym SSC Napoli.

Zdecydowana większość ludzi ze świata sportu oraz show biznesu propaguje w ostatnim czasie akcję #zostanwdomu, mającą na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa w społeczeństwie. Podobnym tropem poszedł Zieliński, który do treningu zaangażował własnego czworonoga.

"Popołudniowy trening Piotra Zielińskiego i Mii" - napisały pod postem osoby zajmujące się profilem twitterowym klubu z Neapolu.

 

Na trwającym ponad 50 sekund filmiku widać, jak reprezentant Polski utrzymuje się piłce, chroniąc ją jednocześnie przed agresywnym pressingiem swojego labradora. "Zielu" odbija piłkę od niskich murów okalających teren przed jego domem, nie dając szans pupilowi na skuteczne odebranie futbolówki.

 

Kołtoń o Euro 2021: Kontrakt z Brzęczkiem kończy się w lipcu

 

Podobne treningi stosował w przeszłości Ronaldinho, który chwalił się, że dzięki tego rodzaju aktywności nauczył się skutecznie panować nad piłką i dryblować. Czy Polak zyska dzięki temu umiejętności, jakimi zachwycał przed laty Brazylijczyk?

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie