Lechia podpisała umowę z młodzieżowym kadrowiczem

Piłka nożna
Lechia podpisała umowę z młodzieżowym kadrowiczem
fot. lechia.pl

Piłkarz reprezentacji Polski do lat 17 Kacper Sezonienko podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Lechią Gdańsk. Umowa napastnika ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Sezonienko podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Lechią Gdańsk. Umowa młodego snajpera ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Trenujący obecnie z zespołem rezerw piłkarz to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników tamtejszej Akademii. Regularnie powoływany był na obozy Letniej Akademii Młodych Orłów, jest także członkiem reprezentacji Polski do lat 17.

 

W styczniu wychowanek AP Ostróda znalazł się także w kadrze pierwsze drużyny Lechii, która do sezonu przygotowywała się podczas zgrupowania w tureckim Belek. Był tam jednym z trzech napastników: obok Flavio Paixao i Sebastiana Rugowskiego.

"Napastnik Lechii jest w grupie młodych graczy, którzy trenują z pierwszym zespołem. Obecnie trenuje także w zespole rezerw, uczestnicząc w meczach drużyn U-18 oraz U-23" - możemy przeczytać na oficjalnej stronie gdańskiego klubu.

 

ZOBACZ TEŻ: Bukmacherzy wycofują się ze sponsorowania sportu

 

Lechia w tabeli PKO BP Ekstraklasy zajmuje obecnie siódme miejsce.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze