To ostatni sezon Smarzek-Godek we Włoszech? Może przenieść się na inny kontynent

Siatkówka
To ostatni sezon Smarzek-Godek we Włoszech? Może przenieść się na inny kontynent
fot. Cyfrasport

Malwina Smarzek-Godek od dwóch sezonów reprezentuje barwy Zanetii Bergamo. Włoskie media spekulują, że tegoroczne rozgrywki mogą być dla niej ostatnimi na Półwyspie Apenińskim. Polska atakująca ma przenieść się do Brazylii.

Znakomita gra Smarzek-Godek zarówno w sezonie reprezentacyjnym, jak i klubowym nie mogła umknąć uwadze. Nic więc dziwnego, że dostrzegły ją także kluby z Brazylii. Zdaniem włoskich mediów właśnie tam po sezonie ma udać się polska bombardierka.

 

Miały się nawet odbyć pierwsze negocjacje między agentem siatkarki, a wicemistrzem Brazylii Itambe Minas. Nie ma jednak informacji, by doszło do porozumienia.

 

Liga brazylijska, podobnie jak polska, została przedterminowo zakończona. Ruszyła więc karuzela transferowa. Jak informuje brazylijski dziennikarz Bruno Voloch Smarzek-Godek otrzymała ofertę od kilku klubów z tamtejszych rozgrywek.

 

ZOBACZ TEŻ: Młodzi zyskają na przesunięciu igrzysk? "Nie mam gwarancji co do Kurka czy Kubiaka"

 

Jeżeli negocjacje nie dojdą do skutku to klub postara się o zatrudnienie Amerykanki Andrei Drews, która została wybrana MVP rozgrywek ligi japońskiej.

 

Wicemistrzynie Brazylii mają ambitne plany na kolejny sezon. Kontrakty z klubem przedłużyły Marcis, Thaisa i Leia. Szeregi zespołu ma zasilić również przyjmująca Pri Daroit.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze