Kłos w MKS Będzin? Bednaruk znalazł sposób na ściągnięcie gwiazdy!

Siatkówka
Kłos w MKS Będzin? Bednaruk znalazł sposób na ściągnięcie gwiazdy!
fot. Cyfrasport
Karol Kłos od 2010 roku jest zawodnikiem PGE Skry Bełchatów.

Karol Kłos w MKS Będzin? Ta informacja przyprawiła o palpitację serca kibiców PGE Skry Bełchatów i... samego siatkarza. Emocje opadły, gdy okazało się, że to prima aprilis, a za "niewinnym" żartem stoi... trener klubu z Będzina Jakub Bednaruk.

Wszystko zaczęło się od primaaprilisowej informacji PGE Skry Bełchatów. "Nie od dziś wiadomo, że Karol Kłos, siatkarz PGE Skry, doskonale czuje się w świecie mediów społecznościowych. Dlatego zarząd klubu postanowił dać mu szansę nie tylko na boisku, ale również w internecie" – przeczytaliśmy w komunikacie, w którym ogłoszono, że środkowy zajmie się mediami społecznościowymi klubu.

Na ten żart zareagował trener MKS Będzin, który na swoim profilu na Twitterze podszył się pod Kłosa i napisał:

 

"W związku z tym, że przejąłem wszystkie socjale PGE Skry Bełchatów, chciałbym zacząć od ogłoszenia. Przechodzę do MKS Będzin. Dziękuję wszystkim kibicom z Bełchatowa za te wszystkie lata, ale na starość postanowiłem spełnić marzenia" – napisał.

 

"Oczywiście, jeżeli macie do mnie pytania chętnie odpowiem. W szczególności na temat moich porażek na Torwarze" – dodał w kolejnej wiadomości.

 

"Ale się przestraszyłem!!! Kuuuuuuba" – odpisał Karol Kłos.

 

 

Kibice szybko podłapali ten żart. Padły pytania: "Czy to prawda, że to ty błagałeś trenera Bednaruka o transfer?", "Karol, czy trener Bednaruk to najlepszy trener, z jakim miałeś okazję pracować?".

 

Bednaruk odda swój medal! "Nie bardzo na niego zasługuję"

 

Kłos od 2010 roku jest zawodnikiem PGE Skry Bełchatów. Jest również środkowym reprezentacji Polski, z którą wywalczył m.in. złoto mistrzostw świata 2014. Nie tak dawno miał okazję współpracować z trenerem Bednarukiem, który poprowadził Polaków w pamiętnym meczu o brąz Ligi Narodów w lipcu 2019 roku. Polska pokonała w Chicago Brazylię 3:0, a Kłos pełnił wówczas rolę kapitana drużyny.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze