Prijović mógł wrócić do Legii?

Piłka nożna
Prijović mógł wrócić do Legii?
Fot. Cyfrasport
Prijović mógł wrócić do Legii?

Czy Aleksandar Prijović mógł wrócić do Legii Warszawa? Takie sensacyjne informacje opublikował serwis Legia.net. Według portalu Serb miał... niezbyt wygórowane oczekiwania.

Czy to możliwe, aby Aleksandar Prijović ponownie mógł zagrać w Legii Warszawa? Zdaniem serwisu Legia.net, zimą zawodnik chciał wrócić do klubu, z którym zdobył dwa mistrzostwa Polski. To o tyle zaskakujące, że obecnie Prijo występuje w saudyjskim Al-Ittihad Dżudda, do którego trafił na początku 2019 roku. Wcześniej reprezentował PAOK Saloniki, z którym świętował mistrzostwo Grecji, trzy Puchary i tytuł króla strzelców Superleague Ellada. Serwis Transfermarkt.de wycenia go aż na 4 mln euro.

 

„W pierwszym okresie był chętny grać za niewielkie pieniądze, chciał mieć zagwarantowane jedynie mieszkanie i samochód. Propozycja Serba ostatecznie nie spotkała się jednak z zainteresowaniem klubu” – informuje Legia.net.

 

Co ciekawe, jeszcze niedawno do wzięcia był także partner Prijovicia z legijnego ataku, Nemanja Nikolić, który pożegnał się z amerykańskim Chicago Fire. Ostatecznie Serb z węgierskim paszportem trafił do FC Fehervar.

W piątek reprezentant Serbii został aresztowany w Belgradzie za złamanie godziny policyjnej. Od marca w jego kraju obowiązuje stan wyjątkowy w związku z epidemią koronawirusa i po godz. 17 Serbowie muszą przebywać w miejscu zamieszkania. Prijović miał natomiast bawić się w jednej z kawiarni wraz z grupą swoich przyjaciół. Były legionista został skazany przez sąd na trzy miesiące aresztu domowego.

 

W przeszłości Prijović grał także w Parmie, Derby County, Sionie, Lausanne-Sports, Tromso, Djurgardens i Boluspor Kulubu.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie