Caster Semenya zdeklasowała Cristiano Ronaldo

Inne
Caster Semenya zdeklasowała Cristiano Ronaldo
MB, PAP

Gwiazdor Juventusu Turyn Cristiano Ronaldo zaprosił fanów do internetowego challenge'u. W ciągu 45 sekund, leżąc na plecach, wykonał 142 krótkie skłony. Długo wydawało się, że powtórzenie jego wyniku będzie niemożliwe, a jednak dokonała tego południowoafrykańska lekkoatletka Caster Semenya. Jej wynik to 176 powtórzeń.

W czasach pandemii sportowcy zachęcają fanów do tego, żeby zostali w domu, ale nie zapominali przy tym o aktywności fizycznej. Służą temu m.in. internetowe challenge. Cristiano Ronaldo zamieścił na Instagramie filmik, w którym zachęcał kibiców, żeby zrobili jak najwięcej krótkich skłonów w pozycji leżącej w czasie 45 sekund. Pokazał, że sam jest w stanie wykonać 142 powtórzenia. Odzew okazał się niezwykle duży, ale żaden z piłkarzy nie zbliżył się do wyniku. Próbowali m.in. piłkarze Manchesteru United - Bruno Fernandes (117) i Diogo Dalot (105).

 

Zobacz także. Tokio 2020: Ustalono nową datę igrzysk olimpijskich

 

 

 

Wynik Cristiano Ronaldo poprawiła dopiero biegaczka z RPA Caster Semenya, która wykonała 176 powtórzeń. - Dzięki Cristiano za ten challenge. Bestia robiła, co mogła, ja spróbowałam tego samego i zrobiłam 176 powtórzeń w 45 sekund. Nie jest źle - napisała Semenya na Instagramie.

 

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze