Wrona nie czuje się spełniony jako siatkarz! Zdradził, czego mu brakuje

Siatkówka
Wrona nie czuje się spełniony jako siatkarz! Zdradził, czego mu brakuje
fot. Cyfrasport
Andrzej Wrona nie czuje się spełnionym siatkarzem.

Andrzej Wrona w 2014 roku razem z reprezentacją Polski po mistrzostwo świata. Mimo to nie czuje się spełnionym zawodnikiem. - Moje marzenie, którego nie spełniłem, to wyjazd na igrzyska - powiedział w "Poranku z Polsatem Sport".

Wrona na co dzień reprezentuje barwy Vervy Warszawa Orlen Paliwa. Z powodu pandemii koronawirusa sezon PlusLigi musiał zostać przedwcześnie zakończony. Jego ekipa zakończyła rozgrywki na drugim miejscu.

 

- Nawet gdyby liga rozdała medale, na co się ostatecznie nie zdecydowała, to nikt w przyszłości nie chwaliłby się tym mistrzostwem czy wicemistrzostwem. Ten sezon zaczął się dla nas bardzo ciężko. Każdy trenował, a my nie wiedzieliśmy, czy w ogóle wystartujemy. Myśleliśmy, że mamy problemy za sobą, a tu nagle pojawił się koronawirus. We wtorek zaczęliśmy negocjacje z klubem co do naszej przyszłości. Otrzymaliśmy propozycję obniżek, więc będziemy negocjować - powiedział.

Zobacz także: Drzyzga, Grozer i trener Kowal! Resovia tworzy drużynę marzeń

 

W 2014 roku Wrona zdobył mistrzostwo świata podczas turnieju w Polsce. Ma też mistrzostwo Polski, krajowe puchary czy brązowy medal Ligi Narodów. Tak więc sukcesy osiągał zarówno na poziomi reprezentacyjnym, jak i klubowym. To jednak nie sprawia, że czuje się siatkarzem spełnionym. Tak powiedział w środowym "Poranku z Polsatem Sport".

 

- Moje największe marzenie, którego nie udało mi się jeszcze spełnić, to wyjazd na igrzyska i walka o medale. Podejrzewam, że już mi się to nie uda - stwierdził.

 

Program "Poranek z Polsat Sport" od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 9:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze