Kliknij i oglądaj na żywo nowy magazyn sportów walki

Sporty walki
Kliknij i oglądaj na żywo nowy magazyn sportów walki
fot. Materiały prasowe
W czwartek 16 kwietnia w Polsacie Sport wystartuje zupełnie nowy magazyn poruszający tematykę sportów walki.

W czwartek 16 kwietnia w Polsacie Sport wystartuje zupełnie nowy magazyn poruszający tematykę sportów walki. Realizowana na żywo, godzinna audycja będzie mocno nastawiona na interakcję z widzami. To właśnie oni zdecydują o docelowej nazwie programu, który roboczo został zatytułowany „MMAgazyn”.

Nowy program zastąpi audycję Puncher Extra Time, która koncentrowała się na przeglądzie wydarzeń pięściarskich oraz MMA w Polsce i na świecie. Tego elementu nie zabraknie też w magazynie sportów walki, ale będzie to przede wszystkim program dla widzów, z udziałem widzów, w którym każdy będzie mógł się wypowiedzieć i nie będzie tematów tabu.


Nową audycję poprowadzą, komentator i czynny zawodnik MMA, Łukasz „Juras” Jurkowski oraz mistrzyni Polski w sportach sylwetkowych i uczestniczka niedawnej gali FFF 2 - Patrycja Zahorska. W gronie stałych ekspertów znajdą się między innymi Andrzej Kostyra, Tomasz „TJ” Marciniak i Dominik Durniat. W programie poruszana będzie tematyka MMA, pięściarstwa oraz olimpijskich sportów walki.


Oprócz dyskusji w studiu czy łączeń wideo z gośćmi, istotną częścią programu będą materiały reporterskie z klubów sportowych. Widzowie zobaczą trenujących zawodowców oraz dowiedzą się, jak i gdzie sami mogą wejść w świat sportów walki.


„MMAgazyn” premierowo emitowany będzie w czwartki o 21:00 w Polsacie Sport. Program na żywo dostępny będzie też w portalu PolsatSport.pl oraz w serwisie Ipla, gdzie transmisje oglądać można między innymi na komputerach, tabletach i smartfonach.


Bohaterami pierwszego odcinka magazynu sportów walki będą pretendent do mistrzowskiego pasa UFC – Jan Błachowicz oraz pięściarz kategorii junior ciężkiej – Artur Szpilka.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze