Piekarski pokazał, jak radzi sobie w dobie koronawirusa. Na linii Rybus i inni

Piłka nożna
Piekarski pokazał, jak radzi sobie w dobie koronawirusa. Na linii Rybus i inni
fot. PAP
Piekarski pokazał, jak radzi sobie w dobie koronawirusa. Na linii… Rybus, Szymański, Jędrzejczyk i inni

Jeden z czołowych menedżerów piłkarskich w Polsce - Mariusz Piekarski zaprezentował jak radzi sobie z pracą w trudnych czasach pandemii koronawirusa. Znany menedżer współpracuje z wieloma polskimi piłkarzami, z którymi osobiście nie może się teraz spotkać. Piekarski i m.in. reprezentanci Polski - Maciej Rybus, Artur Jędrzejczyk, czy Sebastian Szymański pozostają jednak w stałym kontakcie.

Piekarski dba o interesy wielu znanych piłkarzy. Oprócz wymienionych wyżej zawodników, 45-latek doradza również m.in. Karolowi Świderskiemu, Jackowi Góralskiemu, Konradowi Michalakowi, czy Damianowi Szymańskiemu.

 

Zobacz także. Kowalski: Siedem mln euro za Karbownika waży dwa razy tyle co miesiąc temu

 

Obecnie, gdy nie można podróżować po świecie, Piekarski komunikuje się z piłkarzami za pośrednictwem Internetu. Agent prowadzi wideokonferencje nawet z kilkoma klientami na raz. - Wirus z Chin zabrał nam przyjemność spotkania z człowiekiem, ale dajemy radę. Miło widzieć te uśmiechnięte twarze – napisał na Twitterze Piekarski.

Piekarski w przeszłości był piłkarzem. Grał w pozycji środkowego pomocnika. Wychowanek Jagiellonii Białystok występował m.in. w Legii Warszawa, francuskiej SC Bastii, a także w trzech brazylijskich klubach.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze