Poranek z Polsatem Sport: Kiedy wróci reprezentacja i Liga Narodów?

Inne
Poranek z Polsatem Sport: Kiedy wróci reprezentacja i Liga Narodów?
Kiedy wróci siatkarska reprezentacja i Liga Narodów?

W piatkowym wydaniu Poranka z Polsatem Sport nie zabraknie siatkarskich dyskusji. W programie prowadzonym przez Jerzego Mielewskiego postaramy się dowiedzieć, czy i kiedy wróci Liga Narodów oraz jakie lęki może budzić pandemia wśród sportowców. Transmisja od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Wciąż nie wiemy, kiedy do gry wróci siatkówka. Zarówno na poziomie klubowym, jak i reprezentacyjnym. Wiemy natomiast, że 1 czerwca reprezentanci Polski będą chcieli wrócić do wspólnych treningów. Liga Narodów to rozgrywki, które miały się odbyć w trakcie lata, tymczasem wciąż trwają rozmowy na temat ich przełożenia. Czy kibice zobaczą naszych zawodników i zawodniczki w najbliższych miesiącach? O tym porozmawiamy z naszymi gośćmi Ryszardem Czarneckim oraz Pawłem Zatorskim.

Innym gorącym tematem to powrót do gry najwyższych lig w Polsce. Wiemy już, że pod koniec maja zostaną wznowione rozgrywki Fortuna 1 Ligi oraz Totolotek Pucharu Polski. Pojawiają się jednak pytania na temat organizacji meczów. Jakie względy bezpieczeństwa zostaną zachowane oraz, co zmieni się w trakcie spotkań. W dyskusji wezmą udział prezes GKS Tychy Leszek Bartnicki oraz trener Chojniczanki Chojnice Zbigniew Smółka.

Czas pandemii to przede wszystkim czas niepokoju. Wielu sportowców nie wie, na czym stoi, pojawiają się lęki na temat przyszłości i kariery. Jak zwalczyć te czarne myśli to również temat, który należy poruszyć.

Poranek z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie