Pudzianowski zadeklarował kandydowanie w wyborach na prezydenta

Sporty walki
Pudzianowski zadeklarował kandydowanie w wyborach na prezydenta
fot. PAP
Mariusz Pudzianowski to człowiek z klasą.

Mariusz Pudzianowski jest znany przede wszystkim z ogromnej siły oraz ze swoich powiedzeń, które weszły do użytku codziennego. Teraz "Pudzian" zaprezentował również spore poczucie humoru, bowiem na swoim Facebooku zadeklarował kandydowanie w zbliżających się wielkimi krokami wyborach na prezydenta RP.

Pudzianowski opublikował na swoim Facebooku plakat wyborczy opatrzony hasłem "Polska górą". W ten sposób "Pudzian" nawiązuje do swojego powiedzenia, które bardzo często powtarzał podczas zawodów strongman. Młody Pudzianowski nie rzucał wtedy słów na wiatr, bowiem wielokrotnie wygrywał mistrzostwa Polski, świata i Europy strongmanów.

 

Zobacz także: Pudzianowski nie próżnuje! Polak pokazał morderczy trening na siłowni (WIDEO)

 

Na plakacie znalazł się również krótki program wyborczy opierający się na atrybucie siły. Pod najsilniejszymi rządami Pudzianowskiego, silne mają być również polska gospodarka oraz armia RP. Pod wpisem na Facebooku znalazł się również krótki komentarz pt. "Tanio skóry nie sprzedamy". To również nawiązanie do ulubionego powiedzenia "Pudziana" powtarzanego przed jego każdą kolejną walką dla KSW.

 

 

 

Wpis Pudzianowskiego musi być oczywiście potraktowany jako żart, bowiem proces rejestracji komitetów wyborczych zakończył się w połowie marca. Do 26 marca zarejestrowane komitety miały zaś czas na złożenie 100 tysięcy podpisów poparcia pod kandydaturą. Dlatego "Pudzian" nieco spóźnił się ze swoją zabawną inicjatywą. Gdyby jednak chciał w przyszłości zostać prezydentem to nie powinien mieć problemów z początkowym poparciem, bo jego oficjalna strona na Facebooku ma ponad 600 tysięcy polubień.

 

Pudzianowski będzie gościem czwartkowego MMAgazynu Sportów Walki. Początek programu, który poprowadzą Łukasz Jurkowski oraz Patrycja Zahorska, od 21:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze