Poranek z Polsatem Sport: 50 lat od historycznego meczu Górnika Zabrze

Inne
Poranek z Polsatem Sport: 50 lat od historycznego meczu Górnika Zabrze
fot. Polsat Sport
Joanna Jóźwik, Adam Kszczot i Włodzimierz Lubański będą gośćmi środowego wydania magazynu.

W środę w programie "Poranek z Polsatem Sport" gościć będziemy brązową medalistkę ME 2014 w biegu na 800 m, Joannę Jóźwik. W części futbolowej cofniemy się 50 lat i przypomnimy sobie finał Pucharu Zdobywców Pucharów z 1970 roku. Połączymy się Włodzimierzem Lubańskim, który grał w tamtym meczu.

Środowe wydanie zaczniemy lekkoatletyką. Gościć będziemy Joannę Jóźwik, ale połączymy się również z Adamem Kszczotem - trzykrotnym mistrzem Europy. Głównym tematem rozmów będzie odmrażanie polskiego sportu, w tym plan otwarcia Centralnych Ośrodków Sportowych.

 

Drugą część poświęcimy niepełnosprawnym. W naszym studiu zobaczymy Prezesa Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego Łukasza Szeligę. Porozmawiamy o tym, jak paraolimpijczycy radzą sobie w czasach pandemii.

 

Francja idzie w ślady Holandii! Koniec sezonu w Ligue 1

 

Na koniec "wisienka na torcie", a mianowicie piłka nożna. Nasz ekspert, Roman Kołtoń wróci wspomnieniami do 29 kwietnia 1970. Wtedy to Górnik Zabrze zagrał w finale Pucharu Zdobywców Pucharów z Manchesterem City. Bardzo dobrze ten mecz pamięta Włodzimierz Lubański, z którym połączymy się telefonicznie.

 

Poranek z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze