Poranek z Polsatem Sport: Powrót UFC i protest ZPRP

Piłka ręczna
Poranek z Polsatem Sport: Powrót UFC i protest ZPRP
Co w najnowszym Poranku z Polsatem Sport?

Wielki powrót UFC oraz protest Związku Piłki Ręcznej w Polsce dotyczący pozbawienia reprezentację Polski mężczyzn szans na udział w Mistrzostwach Świata 2021 będą głównymi tematami czwartkowego wydania Poranka z Polsatem Sport. Program poprowadzi Jerzy Mielewski.

W nocy z soboty na niedzielę wróci największa organizacja MMA na świecie. Dwa miesiące pandemii spowodowały, że zapewne każdy fan na świecie czeka na pojedynki w oktagonie UFC. W Jacksonville zobaczymy bardzo mocno obsadzoną kartę walk. Pojedynkiem wieczoru będzie starcie Tony'ego Fergusona z Justinem Gaethje o tymczasowy pas kategorii lekkiej. W Poranku z Polsatem Sport będziemy o tym rozmawiać z ekspertami Tomaszem Marciniakiem i Dominikiem Durniatem. 

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce złożył oficjalny protest do Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF). To odpowiedź na decyzję EHF pozbawiającą Reprezentację Polski Mężczyzn szansy udziału w Mistrzostwach Świata 2021. ZPRP przedstawił szczegółowe konsekwencje – także te długofalowe – decyzji EHF oraz wpływ na rozwój i postrzeganie piłki ręcznej w naszym kraju. Swój pogląd na tę sprawę przedstawią komentator Polsatu Sport Tomasz Włodarczyk, delegat EHF Marek Góralczyk i były reprezentant Polski Artur Siódmiak.

 

W programie porozmawiamy też o tajnikach zawodu i życiu fotoreporterów sportowych. Gośćmi w studiu będą były reprezentant Polski w piłce nożnej Tomasz Łapiński i Łukasz Grochala, fotoreporter agencji Cyfrasport.

 

Transmisja Poranka z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze