Khalidov pochwalił się imponującą zdobyczą. Gwiazdy MMA pod wrażeniem (ZDJĘCIE)

Sporty walki
Khalidov pochwalił się imponującą zdobyczą. Gwiazdy MMA pod wrażeniem (ZDJĘCIE)
fot. PAP
Mamed Khalidov złowił wielkiego szczupaka.

W związku z pandemią koronawirusa gale KSW zostały przełożona. Mamed Khalidov (34-7, 14 KO, 16 SUB) postanowił wykorzystać chwilę wolnego od treningów i wybrał się na ryby. 39-latek pochwalił się na swoich mediach społecznościowych zdjęciem z wielkim szczupakiem.

Choć Khalidov nie zdradził szczegółów, na podstawie zdjęcia można ocenić, że szczupak złowiony przez gwiazdę KSW waży kilkanaście kilogramów i ma około metra długości. Pod wrażeniem jego zdobyczy byli między innymi Damian Janikowski czy Łukasz Jurkowski, którzy pogratulowali mu tego wyczynu w komentarzach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✌️🎣🎣🎣

Post udostępniony przez Mamed Khalidov (@mamed_khalidov)

 

Po raz ostatni w klatce KSW zawodnika z Olsztyna widzieliśmy w grudniu 2019 roku. Na gali z numerem 52 przegrał jednogłośną decyzją sędziów ze Scottem Askhamem (19-4, 12 KO, 2 SUB). Dla Khalidova była to trzecia porażka z rzędu, gdyż wcześniej dwukrotnie musiał uznać wyższość Tomasza Narkuna (17-3, 3 KO, 13 SUB).

 

Kilka tygodni temu Khalidov na antenie radia newonce.sport stwierdził, że chce zrewanżować się Anglikowi. Askham proponował, żeby legendarny zawodnik KSW zmierzył się z Michałem Materlą (27-7, 9 KO, 12 SUB).

 

- Niech on nie zestawia walk, tylko przyjmuje wyzwanie na nasz pojedynek. Ja podjąłem wyzwanie za pierwszym razem. Chcę spróbować jeszcze raz, niech da mi szansę. Po ostatnim starciu się przebudziłem. Stać mnie na pas i będę dążył do tego, żeby go odebrać Askhamowi – przyznał.

 

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze