Zmiany w sztabie Arki. Dwóch nowych trenerów

Piłka nożna
Zmiany w sztabie Arki. Dwóch nowych trenerów
fot. Cyfrasport
Dwóch nowych trenerów w Arce Gdynia

Do sztabu szkoleniowego Arki Gdynia dołączyli trenerzy Adrian Siemieniec i Maciej Kędziorek. Obaj mają pomóc nowemu szkoleniowcowi gdynian, Ireneuszowi Mamrotowi, w walce o utrzymanie.

Kilka dni temu Ireneusz Mamrot został trenerem piłkarzy Arki Gdynia. 49-letni szkoleniowiec, który na tym stanowisku zastąpił Krzysztofa Sobieraja, podpisał umowę ważną do 30 czerwca 2022 roku. Jego zatrudnienie było pierwszą decyzją nowego właściciela Arki - Michała Kołakowskiego. Kolejne decyzje należały już do byłego szkoleniowca Jagiellonii Białystok i gdyński klub wzmocnił jego sztab.
 
Do Arki dołączyli trenerzy Adrian Siemieniec oraz Maciej Kędziorek. Siemieniec, który z Mamrotem współpracował już w Chrobrym Głogów i Jagiellonii, będzie jego asystentem, natomiast Kędziorek, znany z pracy u boku Marka Papszuna w Rakowie Częstochowa, zostanie drugim trenerem.
 
"Siemieniec był swego czasu jednym z najmłodszych trenerów pracujących na szczeblu centralnym. Do Rozwoju Katowice trafił w wieku 21 lat. Kędziorek zasłynął jako specjalista od analizy i stałych fragmentów gry. Korzystał z jego wiedzy m.in trener Czesław Michniewicz" - informuje Arka.
 
W tabeli PKO BP Ekstraklasy Arka zajmuje obecnie piętnaste miejsce.
seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie