Poranek z Polsatem Sport: O starcie Bundesligi i powrocie siatkówki

Inne
Poranek z Polsatem Sport: O starcie Bundesligi i powrocie siatkówki
fot. Polsat Sport
Pierwsza po przerwie kolejka Bundesligi oraz powrót polskiej i światowej siatkówki. Oto tematy kolejnego programu.

Tydzień rozpoczniemy tradycyjnie Porankiem z Polsatem Sport. Tematyka poniedziałkowego programu będzie zdominowana przez piłkę nożną i siatkówkę. Porozmawiamy o tym, co działo się w weekend po restarcie Bundesligi, a także o najbliższych planach polskiej i światowej siatkówki. Program poprowadzi Krzysztof Wanio. Transmisja od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl.

Mimo że do powrotu na siatkarskie parkiety pozostało jeszcze trochę czasu, to planów i pomysłów na płynne odmrażanie dyscypliny nie brakuje. Jednym z nich jest liga letnia „czwórek". W związku z przedwczesnym zakończeniem rozgrywek PlusLigi i Tauron Ligi, a także przesunięciem Ligi Narodów i igrzysk olimpijskich, w siatkarskim kalendarzu pojawiła się duża dziura. Rozgrywki na plaży mają ją wypełnić. Plany na ligę „czwórek” przedstawi Dyrektor Działu Komunikacji Polskiej Ligi Siatkówki SA, Kamil Składowski.


Ryszard Czarnecki, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, podczas wideorozmowy zdradzi jaki scenariusz czeka polską i światową siatkówkę w najbliższych tygodniach. Poznamy plany zagospodarowania okresu przed sezonem klubowym.

 

Żeby zagrać w lidze koreańskiej, trzeba zostać wybranym przez jeden z siedmiu klubów w przeprowadzanym co roku drafcie. Gościem w studiu będzie Michał Filip, siatkarz, któremu w tym roku się to udało. W nadchodzącym sezonie będzie występował w barwach Ansan OK Savings Bank.

 

Po dwóch miesiącach przerwy do gry wróciła Bundesliga. O tym, co działo się w weekend, po restarcie ligi niemieckiej porozmawiają goście w studiu, a mianowicie Roman Kołtoń, nasz piłkarski ekspert, od lat specjalizujący się m.in. w Bundeslidze oraz Bożydar Iwanow, prowadzący Cafe Futbol.

 

Nie zabraknie głosu prosto z Niemiec. Za pośrednictwem Skype połączymy się z dziennikarzem i operatorem Pawłem Rybakiem.

 

Transmisja Poranka z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Przetrwaj i wygraj - odcinek 1

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie