Poranek z Polsatem Sport: Jak wyglądają treningi w akademiach siatkarskich?

Siatkówka
Poranek z Polsatem Sport: Jak wyglądają treningi w akademiach siatkarskich?

We wtorkowej odsłonie Poranku z Polsatem Sport nie zabraknie wątków związanych z siatkówką i sportami walki. Pochylimy się nad pracą szkółek oraz akademii siatkarskich, oraz podsumujemy pierwsze gale UFC po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Przyjrzymy się także czerwcowej gali FEN 28. Transmisja w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

W porannym programie Polsatu Sport gościem Marka Magiery będzie Konrad Cop trener MOS Wola Warszawa. Szkoleniowiec młodych siatkarzy opowie o funkcjonowaniu akademii siatkarskich w trudnych czasach. Poznamy przebieg tegorocznego naboru do szkółki oraz przedstawimy plan treningowy młodych adeptów tej dyscypliny. W studiu połączymy się również z prezesem Jastrzębskiego Węgla Adamem Gorolem.

Chociaż większość świata sportu dopiero budzi się z przymusowej przerwy, wydaje się, że UFC wróciło na dobre. Amerykańska organizacja ma już sobą trzy gale bez udziału publiczności, w których zobaczyliśmy świetne pojedynki, w tym jedno zwycięstwo Polaka Krzysztofa Jotki. Polscy kibice jednak wciąż czekają na powrót rodzimych organizacji MMA. Najbliżej powrotu jest FEN, którego gala z numerem 28 odbędzie się 13 czerwca. Z tej okazji porozmawiamy z Pawłem Jóźwiakiem prezesem Fight Exclusive Night.

W studiu zobaczymy także Pawła "Navala" Mateńczuka. Były żołnierz JW GROM wydał kolejną książkę, której premiera w środę 20 maja. "Chłopaki z Marsa" opowiadają o ludziach, którzy tworzą elitarną jednostkę wojskową. Ponownie poznamy kolejne wspomnienia z działań na wodach Zatoki Perskiej i Iraku.

Transmisja Poranku z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie