#Hot16Challenge2: Boniek dołączył do zabawy i wcielił się w rapera

Piłka nożna
#Hot16Challenge2: Boniek dołączył do zabawy i wcielił się w rapera
fot. YouTube
Kibice piłkarscy doczekali się występu Zbigniewa Bońka w #Hot16Challenge2.

Kibice piłkarscy doczekali się występu Zbigniewa Bońka w #Hot16Challenge2. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zaimponował umiejętnościami wokalnymi. – Prosiliście, jestem – takim słowami rozpoczął swój występ prezes Boniek.

Szef PZPN napisał ciekawy tekst, biorąc udział w akcji, która została zorganizowana w szczytnym celu.

 

– Izolacja, strach, siedzenie, to nie jest moje marzenie – zaśpiewał Boniek w zabawie #Hot16Challenge2 i kontynuował: - Radio, TV, jatka, polityka – to nie ta muzyka. My to gole, akcje, bramki, o tym wiedzą medycy i wszystkie polskie pielęgniarki. I to tyle z rapowania. Wracamy do życia, piłki, grania – usłyszeliśmy z ust 80-krotnego reprezentanta Polski.

 

Puchacz nagrał zwrotkę w #Hot16Challenge2. Nominował m. in. Szczęsnego

 

Boniek przy okazji nominacji nie wytypował nikogo z imienia i nazwiska. Prezes PZPN jednak zachęcił do wzięcia udziału w zabawie wszystkie osoby, które chciałyby przedstawić swoją "szesnastkę” w #Hot16Challenge2.

 

 

Akcja #hot16challenge2 od ponad dwóch tygodni podbija Internet. To już druga edycja wyzwania, w którym raper wykonujący 16-wersowy kawałek, nominuje kolejne osoby do nagrywania swojego utworu. Pierwszy raz #hot16challenge miał miejsce w 2014 roku, a teraz powrócił mając na celu zebranie pieniędzy na pomoc w walce z koronawirusem.

 

W wyzwaniu biorą udział najbardziej znane osoby ze sceny hip-hopowej, ale również aktorzy czy sportowcy.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie