Włosi doceniają Polaka. Może zmienić klub

Piłka nożna
Włosi doceniają Polaka. Może zmienić klub
fot. Cyfrasport
Paweł Jaroszyński może ponownie zmienić klub.

Paweł Jaroszyński w tym sezonie należał do czołowych piłkarzy włoskiej Salernitany. Latem Polak może zmienić klub - chętnych na jego usługi nie brakuje.

Aż 25 meczów w Serie B rozegrał w tym sezonie Paweł Jaroszyński. Lewy obrońca Salernitany należał do najlepszych piłkarzy swojego klubu. Włosi mówią o nim „Komendant obrony”, doceniając jego piłkarskie walory. Teraz okazuje się, że byłym piłkarzem Cracovii interesuje się kilka klubów. Także - spoza Italii. 
 
"W ostatnim czasie moja marka mocno urosła. Dostaję wiele zapytań z różnych klubów, także z innych krajów. Na szczegóły jest w tym momencie zdecydowanie za wcześnie. Z prezesami Salernitany jeszcze nie rozmawiałem. Najważniejsze, że wokół mnie wytworzyło się jakieś pozytywne poruszenie" – powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Jaroszyński, były młodzieżowy reprezentant Polski.
 
 
Obrońca do Włoch wyjechał w 2017 roku z Cracovii. Po dwóch sezonach spędzonych w Chievo Verona lublinianin przeniósł się do Genoi za 4 mln euro, a następnie został wypożyczony do drugoligowej Salernitany. Wiele wskazuje jednak na to, że rozgrywki Serie B nie zostaną już wznowione i Polak latem zmieni otoczenie.
 
W poprzednich latach 25-latka obserwowały kluby niemieckie i holenderskie.
 
Serwis Transfermarkt.de wycenia Jaroszyńskiego na 450 tys. euro.
seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie