Poranek z Polsatem Sport: Kasprzyk gościem poniedziałkowego magazynu

Inne
Poranek z Polsatem Sport: Kasprzyk gościem poniedziałkowego magazynu
fot. Polsat Sport
Poranek z Polsatem Sport: Kasprzyk gościem poniedziałkowego magazynu

Głównymi tematami poniedziałkowego wydania "Poranku z Polsatem Sport” będą piłka nożna i siatkówka. Z okazji Dnia Dziecka nie zabraknie również niespodzianek dla najmłodszych. Transmisja od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

W pierwszej części skupimy się na futbolu. W weekend na polskich i niemieckich murawach nie brakowało sportowych emocji. Omówimy zmagania 27. kolejki PKO Ekstraklasy i 29. Bundesligi. W studiu pojawi się nasz ekspert Tomasz Łapiński. Za pomocą Skype’a połączymy się za to z Cezarym Kowalskim. Z dziennikarzem i komentatorem Polsatu Sport porozmawiamy o dotychczasowych piłkarskich wydarzeniach, a także o wtorkowym hicie Fortuna 1. Ligi. Miedź Legnica zmierzy się ze PGE FKS Stalą Mielec.

 

W drugiej odsłonie programu pochylimy się nad siatkówką. 1 czerwca reprezentacja siatkarzy rozpoczyna zgrupowanie w Spale. Trzy dni później siatkarki spotkają się w Szczyrku. Gościem w studiu będzie Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, który opowie, jak będą przebiegały zgrupowania kadrowiczów, ale też zaprezentuje niespodziankę przygotowaną przez związek dla najmłodszych. Na koniec - z okazji Dnia Dziecka - odwiedzi nas para najmłodszych sportowców. Dla nich również przewidujemy niespodzianki…

 

Poranek z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze