Pierwsze łzy i krew na planie "Przetrwaj i Wygraj": Odcinek drugi

Inne
Pierwsze łzy i krew na planie "Przetrwaj i Wygraj": Odcinek drugi
fot. Polsat Sport
Jak uczestnicy poradzą sobie mając do dyspozycji niemal wyłącznie to, co oferuje dzika natura?

W niedzielę 24 kwietnia o godzinie 10:30 w Polsacie Sport premierę miał drugi odcinek serialu survivalowego "Przetrwaj i Wygraj". Szóstka uczestników podzielona na dwa zespoły spędziła swoją pierwszą noc w lesie, bez dostępu do zdobyczy cywilizacji czy podstawowych dóbr i narzędzi. Jak poradzili sobie mając do dyspozycji niemal wyłącznie to, co oferuje dzika natura?

"Przetrwaj i Wygraj" to serial autorstwa Pawła "Szlendiego" Szlendaka, instruktora i popularyzatora sztuki przetrwania, czyli tak zwanego survivalu. Pod jego okiem szóstka uczestników, wiodących dotąd zwykłe życie, zdecydowała się przeżyć jedyną w swoim rodzaju przygodę polegającą na spędzeniu 4 dni i nocy w totalnej leśnej głuszy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Serial survivalowy „Przetrwaj i wygraj”. Premiera w Polsacie Sport

 

W drugim odcinku "Przetrwaj i Wygraj" aktorka Monika, florysta Radek, dietetyczka Marysia, doktor nauk humanistycznych Renata, projektant wnętrz Arek i handlowiec Michał musieli zbudować swoje schronienie oraz rozpalić ognisko. Pomyślna realizacja tych zadań przyniosła dwóm drużynom konkretne nagrody pieniężne z puli, o którą toczy się rywalizacja i zapewniła spokojną noc. Widzowie śledzący poczynania uczestników dowiedzą się, czym jest łuk ogniowy oraz jak go poprawnie używać. Instruujący bohaterów serialu "Szlendi" wyjaśnił też, jak duży powinien być survivalowy szałas oraz czy tak zwany latający kleszcz jest groźny dla ludzi.

 

Po kilku godzinach spędzonych w lesie uczestnicy zrozumieli, że to, co początkowo zapowiadało się na świetnią zabawę, tak naprawdę jest prawdziwą szkołą życia, a czynności zajmujące chwilę w domowym zaciszu, na łonie natury potrafią zająć lwią część dnia. W wyniku napotkanych perypetii pojawiły się pierwsze łzy i polała się pierwsza krew. Która drużyna lepiej poradziła sobie z postawionymi przez instruktora zadaniami? Czy uczestników czekał spokojny sen pod osłoną szałasu ogrzewanego płomieniem ogniska, czy zimna noc spędzona w kompletnych ciemnościach kaszubskiego lasu

 

 

Premiera każdego nowego odcinka serialu "Przetrwaj i Wygraj" odbywa się w niedzielę o godzinie 10:30 w Polsacie Sport. Następnie show oglądać można także na Polsatsport.pl.

Informacja prasowa, Tomasz Ołdak
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie