Amerykański futbolista zamordowany pod własnym domem

Inne
Amerykański futbolista zamordowany pod własnym domem
fot. PAP
Reche Caldwell zmarł w wieku 41 lat

W wieku 41 lat w miejscowości Tampa na Florydzie zamordowany został Reche Caldwell - w przeszłości zawodnik klubów NFL. Okoliczności zabójstwa Caldwella są bardzo zagadkowe.

41-latek według informacji TMZ Sports miał w sobotnie popołudnie udać się na randkę. Tuż po wyjściu z domu, Caldwell miał jednak wrócić na swoją posesję po kurtkę. W mieszkaniu już wtedy znajdować się mieli rabusie, którzy chcieli wykorzystać nieobecność byłego futbolisty i pozbawić go majątku.

 

To właśnie przestępcy mieli oddać strzały w kierunku Caldwella, a jedna z osób przebywających w pobliżu zadzwoniła pod numer 911. 41-latek z raną postrzałową nogi i klatki piersiowej trafił do szpitala w Tampie, ale lekarzom nie udało się uratować jego życia.

 

Według policjantów przypadkowy motyw zabójstwa nie jest jeszcze pewny. Funkcjonariusze poinformowali bowiem, że obecność przestępców w tym miejscu i czasie mogła nie być przypadkowa. Caldwell miał bowiem już wcześniej problemy z prawem. Te dotyczyły posiadania i dystrybucji narkotyków, a także zdefraudowania ponad 3 milionów dolarów.

 

Caldwell był w przeszłości zawodnikiem klubów NFL. Został wybrany z 48. numerem w 2. rundzie draftu w 2002 roku. Grał na pozycji skrzydłowego w takich klubach, jak Washington Redskins czy New England Partiots. Ta ostatnia drużyna zamieściła w mediach społecznościowych wpisy żegnające byłego gracza.

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze