Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Bardzo ciekawie może być w Bielsku-Białej, gdzie przyjeżdża Puszcza, która po wznowieniu rozgrywek zdobyła 10 na 12 punktów. Równie dobrze spisują się również podopieczni Krzysztofa Brede, którzy wciąż są liderami Fortuna 1 Ligi. Rozpędzona Puszcza już przed tygodniem udowodniła, że na boisku rywala potrafi sprawić niespodziankę - tak było w Mielcu, gdzie padł bezbramkowy remis. Relacja na żywo z meczu Podbeskidzie - Puszcza na Polsatsport.pl.

Piłkarze Fortuna 1 Ligi rozegrają w tym tygodniu dwie kolejki. Od wtorku do czwartku odbędą się mecze 26. serii, a następna rozpocznie się już w piątek. Walka o awans zapowiada się ciekawie - lider Podbeskidzie Bielsko-Biała wyprzedza trzecią Stal Mielec tylko o dwa punkty.

 

Dzięki niedzielnemu zwycięstwu Stali w Tychach nad miejscowym GKS 4:2 znów jest tłoczno w czołówce. Mielczanie mają 48 punktów i zbliżyli się do prowadzącego w tabeli Podbeskidzia (50) oraz drugiej Warty Poznań (49). "Górale" we wtorek będą musieli zagrać bez pauzujących za kartki Martina Polacka i Kornela Osyry.

 

Lider Fortuna 1 Ligi po starciu z Puszczą, już w niedzielę zagra na wyjeździe z GKS Tychy. W obu meczach Podbeskidzie będzie zdecydowanym faworytem, choć warto pamiętać, że Puszcza spisuje się na wyjazdach znacznie lepiej niż u siebie - na obcych stadionach wygrała w tym sezonie już sześciokrotnie i doznała tylko jednej porażki (oprócz tego pięć remisów). 

 

Bezpośrednio do Ekstraklasy awansują dwa zespoły, a trzeci po barażach z udziałem drużyn z miejsc 3-6. Drużyny czołówki starają się więc robić wszystko, aby zapewnić sobie promocję bez konieczności walki w barażach.

 

Relacja na żywo z meczu Podbeskidzie - Puszcza na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:10.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze