Znani piłkarze w Wieczystej Kraków. Oto oni (ZDJĘCIA)

Piłka nożna
Znani piłkarze, którzy zagrają w Wieczystej Kraków
Galeria zdjęć (13)

Mimo że Wieczysta Kraków występuje w klasie okręgowej, w ostatnich dniach jest o niej głośniej w piłkarskiej Polsce niż o wielu klubach z PKO Ekstraklasy lub Fortuna 1 Ligi. A to wszystko za sprawą Sławomira Peszki, który postanowił zasilić barwy małopolskiego klubu. 44-krotny reprezentant naszego kraju nie jest jedynym znanym piłkarzem, który w nowym sezonie będzie bronił barw żółto-czarnych.

Wieczysta Kraków to klub, który powstał w 1942 roku, a jego największym sukcesem jest awans do czwartej ligi. Niedługo lista osiągnięć ekipy z Grodu Kraka może się znacząco powiększyć. Do kadry zespołu dokooptowano bowiem wielu znanych piłkarzy z przeszłością w pierwszej lidze, ekstraklasie, a nawet w reprezentacji. Nie brakuje w niej weteranów, którzy najlepsze lata mają za sobą, ale także młodych-zdolnych, którzy z powodzeniem mogliby rywalizować na wyższym szczeblu. Być może niedługo będzie im to dane właśnie w barwach Wieczystej. Wszak sprowadzenie renomowanych zawodników - jak na warunki klasy okręgowej, wiąże się z ambitnymi celami w postaci szybkich awansów do wyższych lig.

 

Zobacz także: Znamy szczegóły kontraktu Peszki. Wielkie pieniądze!

 

Być może niektóre z wymienionych nazwisk nie robią aż tak dużego wrażenia na kibicach śledzących na co dzień zmagania w PKO Ekstraklasie i Fortuna 1 Lidze, ale nie ulega wątpliwości, że na szóstym poziomie rozgrywkowym w naszym kraju zawodnicy, których prezentujemy w naszej galerii mogą śmiało szczycić się statusem gwiazd.

 

Kto zatem oprócz Sławomira Peszki będzie reprezentował barwy Wieczystej, mając całkiem ciekawe CV? Odpowiedź w powyższej galerii.

Krystian Natoński, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze