Gwiazdor Premier League stanie przed sądem

Piłka nożna
Gwiazdor Premier League stanie przed sądem
fot. PAP
Gwiazdor Premier League stanie przed sądem

Kłopoty nie opuszczają Jacka Grealisha. Gwiazdor Aston Villi stanie przed sądem z powodu wypadku, do którego doprowadził w marcu tego roku.

24-latek to piłkarz zarówno utalentowany, jak i niepokorny. Trudno wymienić wszystkie kontrowersje, które ciągną się za nim od rozpoczęcia kariery. Były już zdjęcia z wakacji, kiedy Grealish leży na ulicy kompletnie pijany, zresztą całkiem niedawno zrobiło się o nim głośno. Grealish najpierw zachęcał do pozostania w domu, a następnie... udał się na imprezę.

 

Zobacz także: Piłkarz zachęcał do zostania w domu i... udał się na imprezę! Później spowodował wypadek

 

Kiedy już skończył imprezować, spowodował wypadek. - Chcę powiedzieć, że jest mi bardzo wstyd. Dla każdego przebywanie w domu przez tak długi okres jest trudne. Chciałem spotkać się ze znajomymi, zobaczyć jak się czują. Niech nikt nie popełni mojego błędu - przepraszał po całym zdarzeniu.

 

Choć o sprawie zapomniano, to policja kontynuowała dochodzenie. W oficjalnym oświadczeniu możemy więc przeczytać, że Grealish będzie musiał pojawić się w sądzie w Birmingham 25 sierpnia. Zarzuca mu się brak ostrożności oraz zgłoszenie wypadku.

 

Już wcześniej piłkarz przeznaczył 150 tysięcy funtów na cele charytatywne.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze