Gala boksu w Las Vegas: Wyniki walk

Sporty walki
Gala boksu w Las Vegas: Wyniki walk
fot. PAP
Na gali w Las Vegas mogliśmy obserwować jeden nokaut.

W zakontraktowanej w wadze lekkiej walce wieczoru gali w Las Vegas Gabriel Flores Jr (18-0, 6 KO) pokonał Joseca Ruiza (21-3-3, 14 KO) jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej swoje walki wygrali Clay Collard (7-2-3, 2 KO), Robert Rodriguez (8-0-1, 4 KO), Victor Rodriguez (3-0, 1 KO) oraz Frevian Gonzalez Robles (3-0, 1 KO). Sprawdźcie wyniki gali w Las Vegas.

Kibice spodziewający się "grzmotów" raczej nie mogli być zachwyceni przebiegiem wydarzenia, które w nocy z czwartku na piątek odbyło się w hotelu MGM Grand w Las Vegas. Tylko jedna spośród pięciu walk w rozpisce skończyła się bowiem przed czasem. Decyzji w rękach sędziów postanowił nie pozostawiać Robert Rodriguez nokautując Adriana Servina w pojedynku zakontraktowanym w kategorii koguciej. Ponadto wcześniej wyszło na jaw, że pierwotna walka wieczoru nie dojdzie do skutku, ze względu na wykrycie koronawirusa u jednej osoby ze środowiska Mikkela LesPierre'a (22-1-1, 10 KO). Amerykanin miał się zaś bić z Portorykańczykiem Jose Pedrazą (26-3, 13 KO), jednak na razie panowie muszą przesunąć te plany na przyszły termin.

 

Zmiana walki wieczoru w Las Vegas. Powodem koronawirus

 

Wyniki gali w Las Vegas:

 

kategoria lekka: Gabriel Flores Jr (18-0, 6 KO) pokonał Joseca Ruiza (21-3-3, 14 KO) jednogłośną decyzją sędziów.
kategoria superśrednia: Clay Collard (7-2-3, 2 KO) pokonał Davida Kaminsky'ego (6-1, 3 KO) niejednogłośną decyzją sędziów.
kategoria kogucia: Robert Rodriguez (8-0-1, 4 KO) pokonał Adriana Servina (9-1-1, 3 KO) nokautem technicznym w drugiej rundzie.
kategoria superlekka: Victor Rodriguez (3-0, 1 KO) pokonał Justina Horsleya (0-1) jednogłośną decyzją sędziów.
kategoria superpiórkowa: Frevian Gonzalez Robles (3-0, 1 KO) pokonał Jose Martineza (2-1) jednogłośną decyzją sędziów.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze