Chrobry przedłuża umowy. Kluczowi piłkarze podpisali kontrakty

Piłka nożna
Chrobry przedłuża umowy. Kluczowi piłkarze podpisali kontrakty
Fot. Cyfrasport

Czterech podstawowych piłkarzy Chrobrego Głogów podpisało nowe kontrakty z pierwszoligowym klubem. To Mikołaj Lebedyński, Robert Mandrysz, Michał Ilków-Gołąb oraz Michał Michalec.

W poniedziałek Chrobry Głogów poinformował, iż przedłużył umowy z czterema kluczowymi zawodnikami. To Mikołaj Lebedyński, Robert Mandrysz, Michał Ilków-Gołąb oraz Michał Michalec. Umowa Lebedyńskiego będzie obowiązywać do czerwca 2022 roku, natomiast Mandrysz, Ilków-Gołąb i Michalec podpisali kontrakty na następny rok z opcją ich przedłużenia o kolejny sezon.

 

Lebedyński w trwającym sezonie Fortuna 1 Ligi zagrał w 26 meczach, strzelił pięć bramek i zanotował cztery asysty, Mandrysz wystąpił w 22 spotkaniach, strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę, Ilków-Gołąb zagrał 20 razy i strzelił siedem bramek (oraz dwie asysty), natomiast Michalec (który jest także kapitanem) w 18 meczach zdobył jednego gola.

 

 

Serwis Transfermarkt.de wycenia Lebedyńskiego na 100 tys. euro, Mandrysz na 75 tys. euro, tyle samo warci są Ilków-Gołąb i Michalec.

 

W tabeli Fortuna 1 Ligi Chrobry zajmuje aktualnie szesnaste miejsce.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie